Odalarımız

139 Adet


Yüksek Standartlarda ve Sizler için Düzenlenmiş Oda

Standart Oda

21 metrekare alana sahip olan odalarımızın tamamı balkonlu, havuz ve bahçe manzaralıdır. Odalarımız bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Standart odalarda tercihinize göre iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yatak, LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır. Maksimum kapasite 2 büyük, 1 çocuk (0-7 yaş)

Club Odası

30 metrekare büyüklüğünde, tek katlı, rengarenk begonvil çiçekleriyle bezenmiş bir sokaktan oluşan odalarımız bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Club odalarda tercihinize göre bir adet çift kişilik veya üç adet tek kişilik yatak, LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır. Maksimum kapasite 3 büyük, 1 çocuk (0-12 yaş).

Ana Bina Triple Oda

30 metrekare alana sahip olan odalarımızın tamamı balkonlu, havuz ve bahçe manzaralıdır. Odalarımız bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Triple odalarda tercihinize göre bir adet çift kişilik bir adet tek kişilik veya üç adet tek kişilik yatak, LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır. Maksimum kapasite 3 büyük, 1 çocuk (0-12 yaş)

Club Aile Odası

40 metrekare büyüklüğünde, tek katlı, rengarenk begonvil çiçekleriyle bezenmiş bir sokaktan oluşan odalarımız 2 oda ve 2 banyo şeklinde planlamış bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır.

Ana Bina Aile Odası

65 metrekare alana sahip olan odalarımızın tamamı balkonlu, havuz ve bahçe manzaralıdır. 2+1 şeklinde planlanmış odalarımızda 2 banyo bulunmaktadır. Odalarımız bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır.

Suit Oda

Maximum 4 kişinin konaklayabileceği, 55 metrekare büyüklüğünde, balkonlu, havuz ve bahçe manzaralıdır. 2+1 şeklinde planlanmış odalarımızda 2 banyo bulunmaktadır. Odalarımız bölgenin yapısına uygun modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. LCD TV, Uydu Yayını, Klima, Saç Kurutma Makinası, Telefon, Mini Bar, Wi-Fi, Banyo & Wc, 24 Saat Sıcak Su bulunmaktadır.